Interiérové dvere Prešov

Interiérové dvere patria k najvýraznejším prvkom, ktorý dotvára vzhľad interiéru. Preto je potrebné už pri ich kúpe dbať na správny výber. Ide o dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní vzhľad Vášho bývania. Pekný interiér si vyžaduje súlad všetkých prvkov a preto pokiaľ sa neviete rozhodnúť pri výbere sme tu pre Vás.  

V našej predajni v Prešove nájdete širokú ponuku dverí rôznych typov, rozmerov, dekorov, farieb a rôznych povrchových úprav ako fóliované, laminátové, dyhované pre rôzne typy interiérov. Poradíme, pomôžeme s vhodným výberom pre Váš byt, dom, kanceláriu, firmu. Pri ich výbere je potrebné zohľadniť estetické nároky a funkčné parametre výrobku. So správnym výberom vám pomôže náš personál Dvere Prešov.

Dvere môžu mať povrch klasický, dýhový, lakovaný, potiahnutý fóliou s potlačou, rôznymi typmi odolného laminátu v širokej ponuke farieb a dizajnov, vrátane 3D povrchu s dokonalou ilúziou dreveného povrchu. 

Dvere hnedé
Tisíce zákazníkov

Cenová ponuka zdarma

Dlhoročná tradícia

Výber farieb a typov

Na čo sa zamerať pri výbere interiérových dverí:

– Rozmery dverí a smer otvárania
– Typ interiérových dverí a prevedenie
– Výplň a povrchová úprava
– Výber kovania interiérových dverí
– Správny výber zárubne interiérových dverí

Interiérové dvere Prešov

Interiérové dvere sú oknom do miestnosti a zohrávajú niekoľko funkcií. Vytvárajú súkromie, sú významnou modernou a dizajnovou súčasťou každej domácnosti. Manipulácia s dverami je každodennou záležitosťou a preto musia byť kvalitné, aby vám vydržali v domácnosti čo najdlhšie.